۳۲ حلقه لاستیک مسروقه در خودروی یک سارق

۳۲ حلقه لاستیک مسروقه در پایتخت خبرساز شد. در اددامه این خبر با دنیای لاستیک وکیلی همراه باشید

به گزارش قطره به نقل از خبرگزاری برنا، سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت خبر بیان داشت: روز گذشته مأموران کلانتری ۱۳۸ جنت آباد در حال گشت زنی در محدوده خیابان بلوار شاهین تهران بودند که به راننده یک دستگاه خودروی وانت که در حال حمل تعدادی لاستیک مستعمل بود، مشکوک شدند.وی عنوان کرد: مأموران کلانتری برای بررسی موضوع دستور توقف خودرو را اعلام کردند که پس از مدتی تعقیب و گریز مأموران موفق شدند خودروی وانت را متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه از خودروی وانت ۳۲ حلقه مستعمل کشف شد، گفت: راننده خودرو که پاسخ درستی به سوالات مأموران نمی‌داد به کلانتری جنت آباد انتقال یافت. متهم به سرقت لاستیک خودروی‌های پارک شده در معابر محدوده غرب تهران اعتراف کرد. او اظهار کرد که قصد فروش به مالخر معینی داشته که توسط مأموران ناسایی شده است.

سرنوشت لاستیک مسروقه چه شد

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران گفت: شناسایی مال باختگان و دستگیری مالخر اموال مسروقه در دستور کار قرار دارد. وی افزود: متهم برای اخذ دستور قضائی روانه دادسرا شد

در ماه گذشته نیز ۱۰۱ حلقه لاستیک قاچاق در یزد کشف و ضبط شد . رعایت نکات امنیتی در پارک کردن وسایل نقلیه می تواند از این حوادث جلوگیر کند. متخصصان دنیای لاستیک وکیلی پیشنهاد می کنند برای جلوگیری از این موارد لاستیک های خود را از مکان های معتبر تهیه فرمایید.

دنیای لاستیک وکیلی همراه امن سفرهای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه